Kámen Brno – vzduchový kompresor a další nářadí

PRODEJ – SERVIS – PŮJČOVNA

Sháníte vzduchový kompresor, hydraulické kladivo nebo jiný typ malé a střední mechanizace? Využijte autorizovaný prodej nářadí v našem e-shopu. Provozujeme také půjčovnu a zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Dále dodáváme drcené kamenivo z vlastních kamenolomů, vyhovující normám ČSN EN.

  • Hradčany 201
  • 666 03 Hradčany
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

STŘEDISKA SPOLEČNOSTI

Firma Kámen Brno, spol. s r.o. vznikla v roce 1991 jako obchodní společnost. V dnešní době má dva hlavní směry činnosti a tři pobočky. Hlavním předmětem je těžba a dobývání kamene ve vlastních kamenolomech. Středisko Hradčany u Tišnova nabízí autorizovaný prodej nářadí, záruční i pozáruční servis nářadí, půjčovnu a e-shop malé a střední mechanizace.

Základ nabídky tvoří produkty firmy ATLAS COPCO – vzduchové kompresory, generátory, přenosné centrály, osvětlovací stožáry, pneumatické nářadí, ruční hydraulické nářadí, hydraulická závěsná kladiva, motorová kladiva, vibrační technika Dynapac, čerpadla atd. Dále nabízíme pneumatické nářadí PERMON od sekacích kladiv přes oblíbené sbíječky po bourací a vrtací kladiva. Samozřejmostí je bohatý sortiment příslušenství – dia kotouče, hadice, oškrty, dláta, vrtací tyče a komponenty, přechody nebo mazací oleje.

Servisní středisko Kámen Brno, spol. s r.o. poskytuje veškerý záruční i pozáruční servis na všechny prodávané výrobky po celém území ČR, včetně dodávek kompletního sortimentu náhradních dílů a provozních hmot.

MOBILNÍ KOMPRESORY A ELEKTROCENTRÁLY, OSVĚTLOVACÍ STOŽÁRY ATLAS COPCO

Výrobky ATLAS COPCO jsou známé po celém světě svoji kvalitou, spolehlivostí a trvanlivostí. Kompresory a generátory splňují nejnáročnější požadavky norem, čímž se řadí ke špičce na trhu. Společnost Kámen Brno, spol. s r.o. i díky Vám, našim zákazníkům, je opakovaně vyhodnocena jako nejúspěšnější distributor v ČR. Naše služby prodejem nářadí nekončí. Rádi se Vám postaráme po celou dobu také o záruční i pozáruční servis, včetně oprav malého i většího rozsahu.

Potřebujete zapůjčit vzduchový kompresor či elektrocentrálu? Žádný problém – připravena je naše půjčovna nářadí.

MOTOROVÁ A HYDRAULICKÁ KLADIVA ATLAS COPCO

Bourací a vrtací motorová kladiva COBRA jsou zařízení, jenž prostě vezmete a jdete pracovat. Hydraulická závěsná kladiva značky ATLAS COPCO nabízíme včetně montáže, záručních a pozáručních oprav. Ruční hydraulika = agregáty, kladiva, vrtačky, čerpadla, beranidla, kotoučové pily.

BENZÍNOVÉ ELEKTROCENTRÁLY ATLAS COPCO ŘADY P

Proč zvolit benzínovou elektrocentrálu Atlas Copco řady P? V ceně stroje získáte maximální výbavu – AVR regulaci napětí, počítadlo Mth, kontrolu hladiny oleje či velkou palivovou nádrž. Nabízíme varianty 230V nebo 400V. Ke každé objednané centrále pro vás máme připraven dárek v podobě trička a kalendáře na rok 2018.

VIBRAČNÍ TECHNIKA ATLAS COPCO

Vibrační pěchy, desky, válce, vibrátory, vibrační lišty... to je jen malý výčet z rozsáhlé nabídky vibrační techniky.

PNEUMATICKÉ NÁŘADÍ PERMON

Nabízíme včetně servisu sbíjecí a vrtací kladiva PERMONtradičního českého výrobce vzduchového nářadí. Samozřejmostí je široká nabídka příslušenství, jako jsou nástroje, hadice, vrtací korunky, přimazávače nebo odlučovače vody.

ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ MAKITA

Nabízíme autorizovaný prodej, opravy japonského výrobce elektrického nářadí Makita.

E-SHOP

Prodej nářadí zajišťujme také prostřednictvím našeho e-shopu www.naradi-brno.cz , který se snažíme průběžně doplňovat a upravovat. V e-shopu najdete naši kompletní nabídku produktů.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Soubory ke stažení

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.